1. Zapisuj wszystko co jadasz przez 5 dni i zweryfikuj na ile zdrowa i zbilansowana jest Twoja dieta

2. Origami - naucz się składać 3 zwierzęta

3. Upiecz samodzielnie chleb i zrób z nim ulubione kanapki.

4. Wybierz się na nocny bieg lub spacer. Dystans to min. 5 km

5. To zadanie wymyśl samodzielnie, pełna dowolność.

Zapisanych do zabawy na chwilę obecną: 330 osób

Zdało relacje w drugim tygodniu: 19 osób

Więcej niż jedno zadanie wykonało: 9 osób

Najczęściej wybierane zadanie: wymyśl sobie zadanie sam.

W tym tygodniu 8 osób postanowiło wymyślić sobie zadanie i zdać z niego relację. Pojawił się ogródek zero waste stworzony przez @CurlyHairGirl - jej wpis zdobył też największą ilość plusów w tym tygodniu. Były też porządki na biurku, przegląd i oddanie nieużywanych ubrań, wycieczka rowerowa, wyjazd w Bieszczady, przesadzanie ziółek, pielenie cebuli i zrobienie wybiegu dla chomika tłuścioszka. 5 osób zapisywało co zjadło w ciągu pięciu dni-  fajne, konkretne podsumowania wraz z wnioskami. @caalkiem_nowe03 - zrób sobie chociaż trzy dni porządnej diety- odczujesz różnicę.

Również 5 osób składało zwierzątka origami-  królowały liski- całą rodzinkę stworzyła @PrawdziwaLamaToJa , ale pojawiły się też dinozaury, żurawie, jastrząb, hipopotam, żabka, kotek, wieloryb i chyba smok (@Zapaczony ?). 4 osoby upiekły samodzielnie chleb i zrobiło sobie ulubione kanapki. System rozwaliła @Hiczkax swoim chlebem Picle Rick - pomyśl o otworzeniu piekarni bo na ten chleb miałabyś zamówienia na miesiąc w przód. 3 osoby wybrały się na nocny spacer lub bieg. Najwięcej kilometrów pokonała @faramka. Zadania wykonane z poprzednich tygodni: Opowiadanie/wiersz- 2 osoby, wykonanie doniczki- 1 osoba, autoportret/karykatura- 2 osoby, duże bańki mydlane- 2 osoby, lody- 3 osoby, posadzenie roślinki- 1 osoba.

Do tej pory najwięcej relacji zdali: @Ba8ka - 11 relacji, @Hiczkax - 10 relacji , @CurlyHairGirl - 8 relacji, @faramka i @zawisza - 7 relacji, @xDyzio - 6 relacji.

Pamiętajcie, że zabawa trwa do 19.06- przed nami ostatni tydzień.

Relacje z zadań, bez względu na to z którego są tygodnia, można zdawać do ostatniego dnia. Już dziś w prywatnych wiadomościach otrzymacie koleją porcję wyzwań :)

Powodzenia!

brand_new_brain

Podsumowanie czwartego tygodnia #zostańwdomu

12 czerwca 2020

POWRÓT NA STRONĘ

#mirkowyzwanie

 

#mirkowyzwanie to aktywizująca zabawa dla użytkowników portalu wykop.pl polegająca na wykonaniu jednego z trzech przydzielonych zadań i pochwaleniu się jego realizacją. Nie brałeś jeszcze udziału? Spróbuj - z nami będziesz się świetnie bawił.

 

 

Kontakt:

                                               mirkowyzwanie@gmail.com

 

profil na portalu Wykop.pl